CALENDAR OF EVENTS- Tourist information center Hradec Kralove

The Information Centre is not responsible for the actual course of the events advertised here. The calendar is continuously updated, however, we recommend checking the event, time, admission and available capacity on the attached links (after clicking on the More Information label). We wish you a pleasant time in Hradec Králové.


CALENDAR OF EVENTS

WEBPAGET

        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

11 march 2024

7
-
17

March


V rámci výstavy Jan Žižka – husité ve východních Čechách můžete na krátký čas obdivovat soubor dvaceti čtyř lžic z jasanového dřeva s rukojeťmi zdobenými stříbrným plechem a emaily.

O tomto jedinečném nálezu, který pochází z Hradce Králové a bývá datován do konce 15. století, si více můžete přečíst také v brožuře, kterou Muzeum východních Čech v Hradci Králové k výstavě vydalo.

10
-
17

March


***
Akce je zařazena do cyklu Calendarium regina - souboru prestižních a ojedinělých akcí, často národního či mezinárodního významu. Občanům města i návštěvníkům se tak nabízí možnost navštívit kulturní, sportovní a společenské akce rozmanitého charakteru, které probíhají během celého roku ve městě a jeho blízkém okolí. Další akce z cyklu naleznete na https://www.hradeckralove.org/calendarium-regina/d-50466

11

March


Máme pro vás další skvělou přednášku od Welcome Office HK. Tentokrát se zaměříme na krásnou Ugandu ????????, představenou přímo z první ruky studenty z Makerere University v Kampale. Připojte se k nám v Artičok v Hradci Králové dne 11. března a získejte jedinečný pohled na tuto africkou zemi!
 
Rezervujte si místo na welcomeoffice@cirihk.cz

Uganda

11

March


Grafisáž a komentovaná prohlídka výstavy grafik studentů Katedry výtvarné kultury a textilní tvorby Pedagogické fakulty UHK.
------
V únoru probíhal přímo v Galerii T workshop pro studenty KVKTT věnovaný technice tisku z výšky a práci s pohyblivými matricemi.
Z grafické stavebnice vyřezané laserem do překližky, která čítala více jak 500 kusů, vytvářeli studenti geometrické obrazce a tiskli je na knihtiskovém obtahovacím stroji v soutisku dvou barev. Výsledkem je soubor 126 vystavených grafik, které jsou k viděné až do 17. března 2024.
------
A co je to grafisáž?
Ani vernisáž, ani dernisáž.
Zkrátka společné setkání, oslava grafiky a diskuse nad výstavou.
Budeme se těšit.

výstava

11

March



11

March


Premiéra nejnovější diashow.

Souostroví plné pastvin, divokých hor, jezer, sopečných kráterů a divokých útesů, ale i překrásných hortenzií a záplavy dalších květů.
Velká cesta po ostrovech San Miguel, Terceira, Pico a Faial.
Diashow plná uklidňující zeleně a čisté přírody obklopené blankytným oceánem.
MARTIN LOEW: Azorské ostrovy
přednáška

11

March



11

March


Premiéra nejnovější diashow.

Souostroví plné pastvin, divokých hor, jezer, sopečných kráterů a divokých útesů, ale i překrásných hortenzií a záplavy dalších květů.
Velká cesta po ostrovech San Miguel, Terceira, Pico a Faial.
Diashow plná uklidňující zeleně a čisté přírody obklopené blankytným oceánem.

11

March


Komedie plná nečekaných zvratů v podání žáků Jolany Brannyové
 
Režie Brannyová Jolana
PREMIÉRA 11. 03. 2024

11

March



11

March



3
-
31

December


Stálá expozice provede návštěvníky historií města od pravěku až po období první republiky a umožní jim nasát atmosféru života v jednotlivých obdobích. Celkový dojem expozice podtrhují multimediální interaktivní prvky. Připraven je i doprovodný program pro školní skupiny a širokou veřejnost.
 
K městu českých královen
První část expozice ve druhém nadzemním podlaží muzea návštěvníkům ozřejmí význam Hradce Králové jako jednoho z nejstarších právních měst a představí také urbanistickou výstavbu města v období 13. – 16. století. Sál bude představovat Velké náměstí s dobovými řemesly a každodenností.
 
K pevnosti
Druhá část expozice ve druhém nadzemním podlaží muzea přiblíží život královéhradeckých obyvatel v období bastionové vojenské pevnosti až do války z roku 1866, která představuje pomyslnou tečku za pevnostním obdobím.
 
K Salonu republiky
Třetí část expozice ve třetím nadzemním podlaží muzea přiblíží ve dvou sálech moderní epochu v dějinách města, a to od obnovy dynamického rozvoje Hradce v posledních desetiletích 19. století až do poloviny 40. let 20. století, kdy město dosáhlo dnešních kontur. 

výstava

8
-
26

October
-
May


08/10/23–26/05/24

kurátor: Tomáš Kolich | Prostor

Výstava Hledá se mistrovské dílo prezentuje více než 250 obrazů ze sbírek Galerie moderního umění v Hradci Králové, která v letošním roce slaví 70 let od svého založení. Cílem výstavy je porovnat kánon českých (respektive československých) dějin umění s vkusem soudobého publika.
Hledá se mistrovské dílo
výstava

1
-
31

February
-
March


Nezisková organizace Asociace genové terapie, která vznikla na podporu výzkumu léku pro vzácné onemocnění, vás zve na výstavu Doba genová. Panely v designu šroubovice lidské DNA vám pomocí grafiky a textu vysvětlí, proč se genetika týká každého z nás, i když si to často neuvědomujeme. Dozvíte se, kdy a jak nás geny ovlivňují, jaká je jejich spojitost se vzácnými genetickými onemocněními, jejich diagnostikou a možnou léčbou. Záštitu nad výstavou převzala manželka pana prezidenta, Eva Pavlová.
 
Výstava proběhne v prostorách pod knihovnou.

výstava

2
-
22

February
-
March


~ What is your desired pair? ~
Kolik potřebujeme párů bot k tomu, abychom přežili nástrahy současného světa? Stačí nám na celý život jedny boty, které budeme upravovat podle potřeb znovu a znovu? Autorky se zamýšlejí nad funkcí této kruciální části oděvu, která ve společnosti plní i významný ukazatel charakteru.

Výstava “ What is your desired pair? ”
2. 2. - 22. 3. 2024
Vystavující: Marika Krčmářová & Antonie Zich
Vernisáž výstavy: 2. 2. 2024 v 18.00
Kurátoři výstavy: Sarah Adnanová & Aneta Kapraľová
Grafika: Marika Krčmářová

GALLERY SECTIO AUREA
Velké nám. 139/140,
500 03 Hradec Králové
~ open 24/7 ~

výstava

8
-
24

February
-
March


Cílem výstavy je přiblížit fenomén amatérských spolupracovníků východočeské archeologie napříč časem a představit jednoho z nejvýznamnějších amatérských hledačů Jana Klena.
 
Výstava umístěná do čtyř původních Kotěrových výstavních vitrín bude rozdělena na několik částí. 
V první části (a obsáhlejší) bude představena osoba Jana Klena, jednoho z nejvýraznějších amatérských archeologů minulého století. Seznámíte se jeho osobností, rodinnými poměry, dozvíte se také o perzekucích minulým režimem ale také o Klenově bádání o době kamenné.
 
Druhá část bude zaměřena na současnost, tedy zejména na problematiku tzv. detektorářů, tedy amatérských hledačů vybavených detektory kovů. Představeny budou výsledky jejich spolupráce s Muzeem východních Čech v Hradci Králové. Vystaveny tak budou jejich nejvýraznější objevy, které se v roce 2023 dostaly do našich muzejních sbírek.

výstava

9
-
22

February
-
March


-> Nela Britaňáková/Brachyblast /9/2-22/3/2024

Základním motivem tvorby Nely Britaňákové je magické tajemství života a v něm ukotvené primární elementy. Autorčinu práci s keramikou lze popsat jako alchymickou zkušenost. Experimentální poznávání přírodních dějů modifikuje do spirituálních sfér. 
Tento důležitý moment opírá o prvky zrození, proměny i smrti a dál preparuje skrze dualitu křehkosti/drsnosti, krásy/trashe, světla/temna, přírodního/umělého, embryo/fosilie apod. Uvědomuje si, že život nepodléhá jen mechanickým zákonům, ale jeho podstata se rodí z kvalitativních vztahů na sobě působících a svou tvorbu adaptuje do galerijních i venkovních prostředí. 
 
Název výstavy Brachyblast je odkazem botanického názvosloví. Jde o krátký výhonek připomínající jednu z prvních fází vývoje organismu rostliny či živočicha. Tento embryonální moment se objevuje ve vystavených reliéfech, stejně jako zmíněná dualita 
fosilních schránek živočichů. V galerii WTG autorka vytvořila site-specific instalaci z keramických reliéfů, jejichž abstrahující tvary připomínají kosti a paroží, kovové spony odkazují k muzejnímu vystavování dříve živých artefaktů. Podpůrnou půdou k zrození výstavy se stává plastická stěna dobarvená oxidy chromu, železa a kobaltu.

Brachyblast - Nela Britaňáková
výstava

15
-
18

February
-
March


Vážení příznivci výtvarného umění a humoru , nenechte si ujít další výstavu v Galerii Na Hradě. 

výstava bude otevřena 15. 2. - 18. 3., po - pá 8:00-18:00

Pavel Matuška - Usmívání
výstava

16
-
26

February
-
May


16/02/24–26/05/24
 
Kurátorka: Nina Moravcová | Černá kostka
Autoři: Jana Bernartová, Milan Guštar, Ivan Chatrný
Vernisáž výstavy: 15/02/2024 v 18:00
 
Galerie moderního umění představuje ve výstavním prostoru Černá kostka aktuální tvorbu vizuální umělkyně Jany Bernartové (*1983). Autorčiny velkoformátové výšivky Rastr NULA #heroine II (2020–2021) z cyklu Parametrická digitální struktura prezentuje v kontextu děl Ivana Chatrného (1928–1983) a Milana Guštara (*1963) ze svých sbírek – Guštarovy audiovizuální instalace Abacus z let 2002 až 2013 a Chatrného Orchestrálních kompozic z přelomu 60. a 70. let. Obě zmíněné osobnosti měly pro Janu Bernartovou v různých fázích její tvorby zásadní význam. Zatímco grafické listy Ivana Chatrného pro ni už v době studií představovaly jeden ze stěžejních podnětů v úvahách o strukturách, práce Milana Guštara jsou pro autorku se zázemím v nejmodernějších technologiích fascinující především svým širokým mediálním přesahem.
 
Výstava Diferencované struktury má formu komorního mezigeneračního rozhovoru rámovaného tématem struktury. Výběr děl trojice tvůrců tří různých generací přináší různorodé pohledy na toto téma. Zároveň klade důraz na široký „mediální záběr“ od klasické grafické techniky sítotisku přes objekt až po audiovizuální instalaci, doplněnou grafickými partiturami a notovým zápisem. Činí tak ve snaze nabídnout podnětný a vizuálně atraktivní způsob poznání jedné z neopomenutelných tendencí v umění uplynulých 50 let – racionálně orientované umělecké tvorby vycházející z reflexe matematických principů. Ačkoliv by se volba prezentovaných děl mohla na první pohled zdát založená pouze na formálních východiscích (repetetivní řazení vybraných prvků do podoby struktur či rozvíjení principu sériovosti), cílem výstavy je poukázat na jejich obsahovou vrstevnatost i aspekty, které do současného výtvarného umění vnáší práce s nejmodernějšími technologiemi.
 
Výstavní projekt byl realizován v rámci rezidenčního programu GMU. Sleduje možnosti prezentace současného umění formou kontextualizace na základě mezigeneračního dialogu. Tuto strategii rozvíjí prostřednictvím cílené práce se sbírkovými předměty.

výstava

16
-
26

February
-
May


16/02/24–26/05/24
 
Kurátor: Jiří Sirůček | Bílá kostka
V dialogu s Mikulášem Medkem
Vernisáž výstavy: 15/02/2024 v 18:00
 
Výstava KORPSEPUNX: stress prosthetics, kterou Olbram Pavlíček připravil v prostoru Bílé kostky královéhradecké galerie, představuje autorovy nejnovější sochy, grafiky a kresby, v nichž subverzivně imituje design průmyslově vyráběných produktů a skrze jejich dekonstrukci odhaluje způsoby, jimiž se propisují do života svých uživatelů. Pavlíček podrobuje estetické analýze zařízení, symboly a nástroje, které známe z každodenních aktivit a ukazuje, jak se za komfortní ergonomikou, matematicky přesnou personalizací či důmyslnou vizualitou skrývají nekompromisní nároky, často proměňující samotnou lidskou integritu. Člověk totiž v rámci konzumně definovaných technologických prostředí nemá kontrolu nad „svým“ načiním, ale naopak se musí přizpůsobovat designovaným rozhraním nelidských objektů. Pavlíček tato témata rozpracovává dlouhodobě v rámci výstavní série KORPSEPUNX, v níž skrze různé tvůrčí formáty zkoumá účinky, jimiž na jednotlivce působí komplexní systémy současné společenské moci.
 
Pavlíčkova tvorba se na výstavě dialogicky setkává s dílem Mikuláše Medka, nazvaným Pokus o portrét markýze de Sade III (1969), ze sbírky královehradecké galerie. Medek, podobně jako Pavlíček, sleduje existenciální podmínky své doby a s kritickým nadhledem ztvárňuje individuální (často nejasné, absurdní či surreálné) dopady technologicky organizované společnosti. Oba umělci svébytně ukazují, že (post)industriální (post)moderna vystavuje člověka tak silnému tlaku, že se pod jeho účinky neohýbají pouze individuální emoce, ale dochází i k (de)formaci samotných životních funkcí a těl.
 
Olbram Pavlíček (*1993) získal bakalářský titul v Ateliéru supermédií na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, kde také absolvoval magisterský program v Ateliéru malby pod vedením Jiřího Černického a Michala Novotného. Jeho tvorba se pohybuje mezi sochou, kresbou a grafikou a skrze analýzu současné „korporátně-industriální“ estetiky rozkrývá způsoby, jimiž design průmyslově vyráběných technologií a produktů ovlivňuje niterné prožitky i tělesnou integritu člověka(-uživatele). Olbram Pavlíček svá díla uvedl jak v řadě českých etablovaných galerií (City Surfer Office, Praha; Berlínskej Model, Praha; Galerie PAF, Olomouc; Galerie NTK, Praha), tak v rámci mnoha zahraničních institucí (Funkhouse Berlin, Berlín; HotDock Project Space, Bratislava; Werkschauhalle, Lipsko; Fotopub Project Space, Lublaň). Je také jedním ze zakladatelů mezinárodně působícího umělecko-kurátorského uskupení Proto Gallery Systems.

výstava

16
-
2

February
-
September


16/02/24–29/09/24
 
Kurátoři: Kateřina Křížkovská & Jan Florentýn Báchor | GVP
Vernisáž výstavy: 15/02/2024 v 18:00
 
Výstava Plastika drobná a drobnější: Josef Václav Škoda nabízí průřez drobnou plastikou z 20. až 40. let sochaře Josefa Škody. Prezentuje autorovy práce z rozličných materiálů: kamene, bronzu, cínu, dřeva, terakoty, vápence či sádry společně s jeho kresbami. Navazuje na předešlý výstavní projekt v Galerii Vladimíra Preclíka GMU – Stopy z bronzu a kamene: Josef Václav Škoda –, zaměřený na sochařovy klíčové realizace ve veřejném prostoru města Hradce Králové a jeho okolí. Intervencí ve výstavě Josefa Škody jsou malba od Bohumila Kubišty (Podobizna Ing. Václava Rejchla, 1908) a plastika Karla Nepraše (Soutok Labe s Vltavou jako mimoúrovňová křižovatka instalovaná, 2000–2001), instalovaná ve foyer GMU do 09/06/2024.
 
„Škodovy sochy nikdy nejsou formálně samoúčelné, vždycky jest jejich hlavním posláním ideový obsah, který sám určuje svoje zvláštní pojednání. Z obsahu a jeho funkce vyplývá forma, a to tak objektivní, že je přístupna vnímání každého, kdo má otevřené oči a srdce.“
 
(Dílo akademického sochaře Josefa Škody, katalog k souborné posmrtné výstavě, Hradec Králové, 1951)

výstava

22
-
15

February
-
March


Putovní výstavu Diecézní charity Hradec Králové Štafeta dobra a naděje si můžete od 22. února do 15. března prohlédnout na Pedagogické fakultě Univerzity Hradec Králové (ve 4. patře budovy A). Výstava vypráví příběhy mladých lidí, kterým pomohl dobročinný projekt Adopce na dálku®. Děti z indické Karnátaky se mohou už od roku 2000 vzdělávat díky českým dárcům a mají tak šanci na lepší život. Více na www.adopce.hk.caritas.cz.
Štafeta dobra a naděje (Výstava příběhů z Indie)
výstava

22
-
14

February
-
April


Regionální umělci:
  • Jindřich Oplt
  • Tomáš Sejkora
  • Petr Scheuer
  • Petra Smutková
  • Lucie Staňková
  • Jiří Třos
  • Lucie Václavková
  • Jana Wienerová
  • Miro TZ

Výstava otevřena každý PÁ 15–17, SO a NE 13–16 od 23. 2.–14. 4. 2024.

Akce se uskutečňuje za podpory Statutárního města Hradec Králové a Královéhradeckého kraje, děkujeme.

Winter Party - výstava umělců regionu
výstava

29
-
30

February
-
April


Výstava „ELLE“ od autora Jana Demerci zve všechny návštěvníky do fascinujícího světa japonské tuše a jednoduchého stylu malby, který odkrývá tajemství krásy žen.

Jeho obrazy nejsou jen podobizny, ale vyprávějí příběh vlastního pohledu na krásu. Tvorba spočívá v jednoduchosti, opakování a povzbuzení divákovy fantazie. Přijďte si užít tuto výstavu plnou hravosti, smyslnosti a radosti, která probíhá v hudební kavárně PETROF Café od 29. února do konce dubna 2024.

Srdečně vás zveme na vernisáž, která proběhne 29. února 2024 od 17.00 hodin.

Jan Demerci

Občanským jménem Ivo Barteček. Narozen 1953 ve Starém Bohumíně. Historik. Vysokoškolský učitel. Komentátor společenského dění. Autor odborných a popularizačních textů k dějinám novověku mimo jiné s tematikou výtvarna. Věnuje se proměnám společností a reflexi těchto proměn uměním. Sběratel umění. Soustřeďuje se k času moderny. Dlouhodobý osobní kontakt s iberským poloostrovem, latinskoamerickým světem a japonskými ostrovy.
Pseudonym vyhrazen volné tvorbě dvacet pět let. Výtvarnou prezentaci pojímá jako sebeočistnou. Tvoření oslovuje okruh přátel. Sporadicky dává souhlas k výstavám. Spoléhá na skladebnou jednoduchost sdělovaného. Tíhne k vizuálnímu purismu. Dotýká se společensky akceptovatelné smyslnosti. Snad i toto činí jeho úsporný rukopis autorsky identifikovatelný. Zastoupen Unií výtvarných umělců Olomoucka, Latin Art Gallery Praha, Galerií Demerci.
výstava

1
-
30

March
-
April


Fotografická výstava v Kavárně Muzeum.

Fotografie z cesty Petra Penišky za tradičně žijícími kmeny rovníkové Afriky zachycují původní a divoký svět dosud ne zcela pohlcený civilizací.
 
Fotky jsou spojeny s příběhy a životem přírodních národů, kterých je v Africe kolem dvou tisíc, majících svou kulturu, náboženství, tradice, svébytný způsob života, který postupně a nenávratně mizí.

výstava

1
-
31

March


Výstava seznámí širokou veřejnost s počátky a průběhem husitské revoluce v oblasti východních Čech.
 
Vedle časové linky sledující historický vývoj je velká pozornost věnována rovněž dokladům každodennosti, tedy vybavení domácnosti i průniku husitských idejí do výtvarné kultury, například prostřednictvím výjevů na kamnových kachlích. Stranou samozřejmě nezůstává ani tehdejší vojenství.
 
Nedílnou část výstavy tvoří také vybraná výtvarná díla - sochy, obrazy, grafika a jiné, která odrážejí pohled umělců 19. až 20. století na husitskou dobu.
 
Své sbírkové předměty poskytla řada významných institucí.

výstava

1
-
27

March


Knižní grafika je svébytným uměleckým oborem, jehož cílem je začlenit obsah, styl, formát a jednotlivé součásti knihy do jednoho uceleného celku.

Důležitou součástí knihy je obálka, která knihu pomáhá identifikovat a propagovat ji. Výstava zachycuje proměnu českých knižních obálek od konce 19. století do 60. let 20. století. Představuje také autorskou knihu jako specifické umělecké dílo jednoho autora.
Putovní výstava je pořádaná v rámci Března – měsíce čtenářů a zapůjčená od SKIP ČR.
 
Výstava je přístupná v otevírací době knihovny.
výstava

1
-
28

March


Výstava fotografií Jindřicha Beneše.
 
Autor žije a tvoří ve Svitavách. Absolvoval Hradeckou fotografickou konzervatoř a Institut tvůrčí fotografie FPF Slezské univerzity v Opavě. Svoji tvorbu charakterizuje takto: „Sám pro sebe bych své fotografování zařadil do kategorie „deník“. Fotografie mi umožňuje přenést se v čase a samotné fotografování je pro mne jistící skobou, drobečkem na cestě, kdybych zabloudil.“
Výstavu připravilo Centrum uměleckých aktivit p. o.
 
Výstava je přístupná v otevírací době pobočky.

výstava

1
-
31

March


Během měsíce března si v okolí pobočky v Kuklenách můžete projít městskou hru plnou ekologických témat.
 
Mapku trasy najdete na webu knihovny* nebo v kuklenské knihovně. Hra má dvě verze podle obtížnosti.
 
Po splnění úkolů si přijďte do dětského oddělení pro odměnu. Knihy ve hře doporučené můžete získat tamtéž.
 
Spolufinancováno EU. Pořádáno v rámci akce Březen – měsíc čtenářů.
 
Vstup volný.
 
 
 
*Mapka trasy s úkoly: PDF (bude zveřejněno v den zahájení akce)

1
-
29

March
-
April


Skryté krásy přírody v uměleckých fotografiích Libora Nývlta.

Autor v přírodě vyhledává různé anomálie, srůsty, vady na kmenech, větvích, kořenech a hlavně v letokruzích při kácení stromů v lese, kolem řek i v alejích. Tam odkrývá, jak sám říká, skrytá tajemství, která se stanou v podstatě skicami – předlohami pro jeho obrazy, které následně dotváří v počítači. A jak se mu to daří, nechť posoudí návštěvníci výstavy.
 
Výstava je přístupná v otevírací době knihovny.
výstava

1
-
29

March
-
April


Svět kolem nás není jen to, co potkáváme v našem každodenním životě, ale je to i svět v naší duši a srdci. Tam vždycky bude příroda, květiny, stromy a třeba i obyčejná tráva a nad naší hlavou modrá obloha. A v srdci malíře to budou dětský úsměv a radost z každého okamžiku.

To všechno je náš svět. Naše společná láska, kterou dáváme jeden druhému, své rodině, přátelům ale také do naší tvorby. Autoři Gustík a Lenka Erhartovi představí na výstavě své fotografie a obrazy.

Zveme vás na slavnostní představení výstavy 13. března od 17:00, které bude spojené s autorským čtením sbírek Gustíka Erharta.
 
Výstava je přístupná v otevírací době knihovny.
výstava

1
-
23

March


* změna programu vyhrazena
Klub č. p. 4 - program na březen

1
-
30

March


změna programu vyhrazena
Mood - program na březen

1
-
30

March


* změna programu vyhrazena
Club La Fabrique - program na březen

4
-
29

March
-
April


Výstava výtvarných prací a fotografií studentů biskupského gymnázia. Vernisáž se uskuteční ve středu 6. března od 16:00.
 
Výstava je přístupná v otevírací době knihovny.
výstava

4
-
1

March
-
April


Jste srdečně zváni do galerie Automat na zahájení výstavy fotografií „Skotačící svět Zdeňka Malce 2“. Jde o pokračování souboru, jehož první část je vystavena ve foyer budovy Lékařské fakulty v Šimkových sadech od 7. 2. do 22. 3. Autor tentokrát předkládá své humorné postřehy z ulic a městských zákoutí, situace a okamžiky, kolem kterých všichni chodí, ale málokdo je zaregistruje, natož zachytí. Situace, které někdy trvají dny, ale mnohdy i jen zlomek sekundy. Autor v úvodním proslovu seznámí návštěvníky s motivací pro tento žánr.
 
Zahájení proběhne 4. 3. v 17.00 hod. v galerii Automat ve 2. NP knihovny.

výstava

4
-
27

March


změna programu vyhrazena
Hudební klub Lucie - program na duben

5
-
27

March


změna programu vyhrazena
Muzikantův diář - program hudebního oddělení ZUŠ Střezina na březen

7
-
28

March


změna programu vyhrazena
Hudební klub Lucie - program na březen

11
-
5

March
-
April


* změna programu vyhrazena
AC klub - program na březen/duben