KALENDÁŘ AKCÍ-Turistické informační centrum Hradec Králové

Informační centrum nenese zodpovědnost za skutečný průběh zde inzerovaných akcí. Kalendář je průběžně aktualizován, přesto doporučujeme ověřit konání akce, čas, vstupné a volnou kapacitu na přiložených odkazech (po kliknutí na „Další informace\Zdroj a další informace“ dojde k přesměrování  zpravidla na stránku pořadatele). Změny v termínech a popisech akcí vyhrazeny. Přejeme příjemně strávený čas v Hradci Králové.


KALENDÁŘ AKCÍ

Přehledně poskytujeme informace o tom, jak trávit volný čas či kam zajít za kulturou v Hradci Králové. Zakoupíte u nás vstupenky na kulturní akce (nejen) v Hradci Králové. Přehled akcí najdete v kalendáři akcí.

        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

23. prosince 2023

23

prosinec

23

prosinec


Přijďte se s námi potkat v příjemné vánoční atmosféře za společného zpěvu koled u Betlémského světla, které si poté odnesete na svůj štědrovečerní stůl.
 
Potkejte staré známé, popřejte si hezké Vánoce a užijte si hodinu souznění, které k vánočnímu času bezpochyby patří, ale často na něj tak trochu zapomínáme.

3
-
31

prosinec


Stálá expozice provede návštěvníky historií města od pravěku až po období první republiky a umožní jim nasát atmosféru života v jednotlivých obdobích. Celkový dojem expozice podtrhují multimediální interaktivní prvky. Připraven je i doprovodný program pro školní skupiny a širokou veřejnost.
 
K městu českých královen
První část expozice ve druhém nadzemním podlaží muzea návštěvníkům ozřejmí význam Hradce Králové jako jednoho z nejstarších právních měst a představí také urbanistickou výstavbu města v období 13. – 16. století. Sál bude představovat Velké náměstí s dobovými řemesly a každodenností.
 
K pevnosti
Druhá část expozice ve druhém nadzemním podlaží muzea přiblíží život královéhradeckých obyvatel v období bastionové vojenské pevnosti až do války z roku 1866, která představuje pomyslnou tečku za pevnostním obdobím.
 
K Salonu republiky
Třetí část expozice ve třetím nadzemním podlaží muzea přiblíží ve dvou sálech moderní epochu v dějinách města, a to od obnovy dynamického rozvoje Hradce v posledních desetiletích 19. století až do poloviny 40. let 20. století, kdy město dosáhlo dnešních kontur. 

výstava

5
-
28

říjen
-
leden


Výstava ukazuje houby jako muzejní exponát, učební pomůcku, výtvarné dílo, objekt vědeckého zkoumání, ale i běžně používané předměty.
 
Návštěvníci se seznámí s jednotlivými částmi houby, různorodostí plodnic, s jedovatými houbami nebo s mýty a zajímavostmi o houbách.
 
Mykologická sbírka našeho muzea patří mezi pět největších v České republice, výstava vám představí, jak vypadají herbářové položky, jaké údaje jsou na etiketách (tedy schedách), nebo k čemu jsou dobré výtrusy hub.

výstava

8
-
26

říjen
-
květen


08/10/23–26/05/24

kurátor: Tomáš Kolich | Prostor

Výstava Hledá se mistrovské dílo prezentuje více než 250 obrazů ze sbírek Galerie moderního umění v Hradci Králové, která v letošním roce slaví 70 let od svého založení. Cílem výstavy je porovnat kánon českých (respektive československých) dějin umění s vkusem soudobého publika.
Hledá se mistrovské dílo
výstava

8
-
21

říjen
-
leden


08/10/23–21/01/24

Kurátorka: Vjera Borozan | Bílá kostka

Umění Ivana Voseckého se většinou vzpouzí snadnému čtení a interpretaci. Nejspíše proto, že svébytným způsobem vyjevuje nejednoznačnosti i rozpory světa umění a světa, v němž žijeme. Ačkoli na první pohled mohou autorova díla působit příliš přímočaře, prvoplánově nebo provokativně, téměř vždy se dotýkají základních otázek naší existence.
 
Výstava s lakonickým názvem Pravda se zaměřila výhradně na umělcovy textové práce. V prostoru Bílé kostky naleznete autorovo starší dílo Pracuj víc otroku (2007) ze sbírky královéhradecké galerie a také jeho zcela novou práci Strach ze smrti je zdrojem moci, jež vznikla v dialogu s kresbou Jaroslava Panušky Hašek na smrtelné posteli z roku 1923, kterou Vosecký vybral ze sbírky GMU.
 
Možnosti pohybu a čtení v prostoru, vrstvení významů a jejich interpretaci autor nechává zcela na diváctvu. Důležitou roli v tomto procesu hraje materiálové a estetické provedení jednotlivých sdělení, které navozuje celkovou atmosféru i vyznění instalace a naviguje divákovu představivost.
 
Zmíněné práce, prezentované v galerijním prostoru, doplňuje umělcova instalace Pravda je víra, víra je pravda… v oknech královéhradeckého Hotelu Černigov. Vosecký v ní mimo jiné pracuje s historií a kontextem místa, do něhož dílo situoval. Zároveň testuje možnosti i limity aktuálních diskuzí, týkajících se nejen svobody slova, ale i dalších naléhavých témat současnosti.
 
IVAN VOSECKÝ (*1963 Hradec Králové) studoval nejprve architekturu na ČVUT v Praze a po jejím dokončení nastoupil na pražskou Akademii výtvarných umění.  Poté, co prošel čtyřmi různými ateliéry (mj. Milana Knížáka a Miloše Šejna), diplomoval v malířském ateliéru Vladimíra Skrepla. Samostatně vystavoval ve Veletržním paláci Národní galerie v Praze (Die Kunst ist unser Leben, 2000), v Londýně v Divus Unite (Go into Yourself, 2008) nebo v Domě umění v Brně (Dekonstrukce Guernicy, 2009). Ze skupinových výstav lze zmínit Snížený rozpočet (Mánes, Praha, 1998), Konfrontace (České centrum v Londýně, 2000), Ostrovy odporu (Národní galerie v Praze, 2012) nebo Rozhněvanou planetu (Galerie NTK, Praha, 2017). V současnosti se věnuje malbě, hudbě a architektuře. Pracuje jako vedoucí Ústavu výtvarné tvorby na Fakultě architektury ČVUT. Autorovo dílo je zastoupeno v Galerii Klatovy / Klenová, v Galerii výtvarného umění v Chebu nebo v Galerii moderního umění v Hradci Králové a v soukromých sbírkách v Čechách i v zahraničí. Nejvíce jeho prací se nachází ve sbírce Richarda Adama (30 obrazů a objektů).

výstava

8
-
21

říjen
-
leden


08/10/23–21/01/24
 
Kurátorka: Tereza Stejskalová | Černá kostka
Jak spolu souvisejí životní osudy umělkyně a životní peripetie jejího díla? Jak se umění prolíná s mezilidskými vztahy? Nakolik gender ovlivňuje „kariéru“ umělkyně, ale i osud jejího díla? Proč pořád věříme v romantický mýtus génia, jehož jedinečné dílo nutně pramení z existenciální krize a utrpení? Jaký dopad má tento mýtus na vzájemné vztahy v kulturním poli a společenské podmínky, tedy podloží, ze kterého vyrůstá každá umělecká tvorba? Jakou roli při vzniku podobných hrdinských mýtů hrají média? To jsou některé ze zásadních otázek, které si klade výstava Adély Babanové Promluvme si o Evě.
 
Představuje dílo autorky, jež se dlouhodobě zabývá pohyblivým obrazem, v oblasti na pomezí filmu a současného umění. Patří mezi klíčové představitelky jak současného umění, tak českého experimentálního filmu. Výstava situovaná v prostoru Černé kostky prezentuje videoinstalaci Zurich z roku 2008, jež v roce 2021 obohatila sbírky Galerie moderního umění v Hradci Králové.
 
Při vzniku videoinstalace Zurich se Adéla Babanová inspirovala rozhovorem z roku 1973 otištěným v časopise Artforum, který vedla americká kurátorka a kritička Lucy R. Lippard s manželským párem umělců Robertem Smithsonem a Nancy Holt.
 
Adéla Babanová (*1980) je česká umělkyně, která pracuje s pohyblivým obrazem, filmem a videoinstalací. V roce 2006 absolvovala Akademii výtvarných umění v Praze. Umělkyně se stala finalistkou několika ocenění, například Ceny Jindřicha Chalupeckého (2012), Ceny 333 Národní galerie v Praze (2011) nebo německé ceny Dorothea von Stetten Kunstpreis (2014). Samostatně vystavovala mimo jiné v Galerii hlavního města Prahy (Návrat do Adriaportu, 2014), či ve slovenské galerii Zahorian & Van Espen (Neptun. Adéla Babanová & Hosté, 2019). Z mnoha skupinových výstav lze uvést například The Travellers (Kumu Art Museum, Tallin, Estonsko a Zachęta, National Gallery, Varšava, Polsko, 2017), No Art Today? (2022, Galerie hlavního města Prahy, 2022), Shifted Realities (Galerie Rudolfinum, Praha, 2023). Babanová se také zúčastnila mnoha filmových festivalů, například MFF Karlovy Vary; MFDF Jihlava; MFF Febiofest, Praha; nebo festivalu LOOP Barcelona. Babanová se věnuje především krátkým hraným filmům, pohybujícím se na pomezí videoartu a filmu, přičemž spolupracuje se svým bratrem Džianem Babanem, který je autorem téměř všech scénářů a hudby. Její filmy často vycházejí ze skutečných kontroverzních nebo tajemných událostí z nedávné československé historie. Umělkyně ve svých dílech využívá archivní záběry, které manipuluje a přetváří ve zcela nový příběh. Snímky odkazují na ideologie a dezinformace, přepisování historie a politiku paměti. Tvorba Adély Babanové je zastoupena ve sbírkách FRAC Normandie, Galerie hlavního města Prahy, Galerie moderního umění v Hradci Králové a v soukromých uměleckých sbírkách. Žije v Praze.

výstava

10
-
3

listopad
-
březen


Aktuálně připravuje Muzeum východních Čech v Hradci Králové výstavu hraček ze soukromé sbírky Věry Dvořáčkové.
 
Nostalgická výstava potěší děti i dospělé, kteří jistě rádi zavzpomínají, s čím si jako malí hráli.
 
Většina hraček z převážně 2. poloviny 20. století návštěvníky seznámí s panenkami, plyšovými, plastovými, kovovými i dřevěnými hračkami, výstava připomene také dětskou literaturu a nabídne hernu s ukázkou devadesátkových hraček a možností zahrát si dříve oblíbené společenské hry.

výstava

15
-
12

listopad
-
leden


Zveme vás na 34. ročník fotografické soutěže, která prezentuje díla – velkoformátové fotografie, která dosud nebyla zveřejněna.
Součástí soutěže je výstava pro veřejnost, která tradičně probíhá v listopadu a v prosinci v Informačním centru Hradec Králové na Eliščině nábřeží, v Galerii Na Hradě v restauraci Bazalka ve dvorku a také ve venkovních prostorách Studijní a vědecké knihovny v Hradci Králové.

Bližší informace o výstavě https://www.cuahk.cz/premiera-2023/

Soutěž pořádá Centrum uměleckých aktivit Hradec Králové a Volné sdružení východočeských fotografů Hradec Králové, z. s., za finančí podpory Ministerstva kultury ČR, Královéhradeckého kraje a Statutárního města Hradce Králové, a za podpory firem FOMA Bohemia spol. s r. o. a  FOMEI a. s. Hradec Králové.
výstava

28
-
18

listopad
-
únor


Výstava otevřena 28. 11. 2023 - 18. 2. 2024 ve Sboru kněze Ambrože každou neděli do 9-11 hodin.
.
Cílem výstavy je přinést nezávislé a autentické obrazové svědectví o životě v Labské kotlině I, prvního pováleč- ného obytného komplexu ve městě a Labské II, ukázkového sídliště tzv. krásného sídliště z 60. let 20. století, projekt oceňovaný mnoha i zahraničními cenami.
.
Tento projekt má zprostředkovat veřejnosti pohled na okamžiky každodenního života lidí, města, přírody v místě a v “sousedství” Gočárova Sboru kněze Ambrože. Soutěž chce stimulovat rozvoj fotografie jako svébytného média, jako prostředek mezilidského poznání a porozumění.
.
Akce se uskutečňuje za finanční podpory Královéhradeckého kraje, děkujeme. Sponzorem hlavní ceny je firma EKG s.r.o. Hradec Králové, děkujeme.

Labská mýma očima
výstava

29
-
31

listopad
-
leden


Přijměte pozvání na výstavu Martina Zemanského do nově otevřené galerie v ZUŠ Střezina v Hradci Králové.
Kurátorka výstavy: Klára Svobodová
 
Termín výstavy: 29. 11. 2023 - 31. 1. 2024 
Vernisáž: 29. 11. 2023 od 18:00 hod.
 
Výstavu můžete navštívit
pondělí - čtvrtek, 14:30 - 19:30 hod.
ZUŠ Střezina, Luční 838, Hradec Králové
budova Výtvarného oboru (VO) 

Na autorské výstavě Martina Zemanského se můžete seznámit s výběrem děl a s několika polohami tvorby, které autor vzájemně kombinuje ve svých obrazech.
 
V první části najdete 6 olejomaleb z období 2009 - 2014, na kterých si autor pohrává se surreálním kontextem, barokním či teatrálním patosem. Odkazuje na díla známých klasiků jako surrealistu Reného Magritta v obraze (Milenci) dvou líbajících se mužů se zakrytými hlavami, Francisca Goyu a jeho temná plátna (Saturn pojídající své dítě), nebo na Michelangelovu kresbu chlapce kousnutého krabem.
 
V levé části výstavy jsou pak dvě velkoformátová plátna z let 2016 a 2020. Autor na plátnech zachycuje rychlými tahy štětce, barevnou vrstvou a její expresí, ornamentem, ale hlavně neopakovatelným výrazem tváří běžná témata a prožitky. Pracuje se svým deníkem z cest a života. Fragmenty zážitků a vzpomínek tak ožívají na ploše obrazu. Nahlíží pod slupku tělesné schránky figur zvýrazňuje různé orgány zuby, kosti, struktury očí a tím nám přibližuje duševní nitro osobnosti. Např. na obrazu (Herečka) zachycuje režisérskou činnost, kde jak samotným textem, tak malířskou zkratkou popisuje několikadenní natáčení. Z tohoto období jsou i menší tušové kresby, na kterých si můžete například přečíst návod, jak při zabíjačce naporcovat vepřovou hlavu, nebo zjistit, jaké to je když má člověk sennou rýmu.
 
Největší soubor obrazů na výstavě pak tvoří plátna z posledních let, kdy autor opouští exotický svět a navrací se k české tradici. Z vířivého víru jihoamerických karnevalů a šamanských rituálů přichází do české vesnice v období masopustu. Najednou vnímáme pozoruhodné figurální kompozice umístěné do krajiny. Objevují se folklórní prvky — klobouk, buben nebo maska kobyly. Proměňuje se i barevnost. Z pestrého koloritu přechází na monochromatické odstíny modré a červené.
  
www.zemansky.com

Martin Zemanský..autorská výstava
výstava

30
-
13

listopad
-
leden


Dvojice umělců, kterou dělí dle data narození šest dekád, prokáže, že věk ani rozdílné formální výrazové prostředky nehrají v umění roli. Zejména v momentě, kdy umělecké i lidské směřování obou tvůrců sleduje podobné cíle. Letos devadesáti osmiletý Stanislav Kolíbal je po desetiletí živou legendou a umělcem nezpochybnitelného mezinárodního významu. O šedesát let mladší malíř Karel Štědrý patří k předním osobnostem generace, která na českou uměleckou scénu vstoupila v průběhu první dekády jednadvacátého století. Ve své tvorbě reflektuje klasickou modernu, architekturu, ale také prvky pop kultury, jako jsou graffiti, hip hop, break dance či počítačové hry. Oba umělci jsou tak příkladem velmi pestrého mezigeneračního dialogu, v němž se snoubí jak rozdílnost cest a zkušeností, tak shoda v základním etickém i estetickém směřování. Jejich osobitá díla jsou založena na abstraktním pojetí, racionálním komponování a vyznačují se citlivostí vůči prostoru, do něhož jako autoři vstupují.
 
Prodlouženo do 13. 1. 2024.

Stanislav Kolíbal a Karel Štědrý: Paralely II.
výstava

30
-
31

listopad
-
prosinec


Mateřské školy z Hradce Králové se zapojily do akce „Vánoční těšení“ a ve spolupráci s Technickými službami Hradec Králové zajistí vánoční výzdobu na Masarykově náměstí. Vyrobenými dekoracemi ozdobené stromky si můžete přijít prohlédnout od 30. listopadu.
Vánoční tešení dětí hradeckých mateřských škol
výstava

1
-
31

prosinec


Výstava seznámí širokou veřejnost s počátky a průběhem husitské revoluce v oblasti východních Čech.
 
Vedle časové linky sledující historický vývoj je velká pozornost věnována rovněž dokladům každodennosti, tedy vybavení domácnosti i průniku husitských idejí do výtvarné kultury, například prostřednictvím výjevů na kamnových kachlích. Stranou samozřejmě nezůstává ani tehdejší vojenství.
 
Nedílnou část výstavy tvoří také vybraná výtvarná díla - sochy, obrazy, grafika a jiné, která odrážejí pohled umělců 19. až 20. století na husitskou dobu.
 
Své sbírkové předměty poskytla řada významných institucí.

výstava

1
-
31

prosinec


23/06/23–21/01/24
 
Vizuální umělec Tomáš Svoboda vytvořil pro vstupní halu Galerie moderního umění v Hradci Králové multimediální instalaci Silent Disco (2023), ve které hledá odpověď na otázku, co je klíčovým faktorem ovlivňujícím podobu české společnosti v posledních třech dekádách.
 
Příklon k individualismu jako dědictví transformačních 90. let v České republice vede mimo jiné k obtížnému či žádnému řešení palčivých společenských problémů v naší zemi. Pokud má slovo „my“ neustále negativně zabarvený význam odkazující k době státního socialismu, není možné řešit potíže vyžadující širší společenský konsensus, solidaritu, velkorysost. „Já“ vítězí, ale za cenu tance na potápějícím se parketu.
 
Tomáš Svoboda
 
 
 
Tomáš Svoboda (*1974) vystudoval pražskou akademii (AVU). Následně absolvoval doktorský program na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze. Roku 2006 se stal finalistou Ceny Jindřicha Chalupeckého. Je spoluzakladatelem pražské galerie Display, vedoucím Ateliéru nových médií I na AVU a jedním z mála českých umělců, kteří se kromě vlastní umělecké tvorby věnují také navrhování architektury výstav. Ve svých volných konceptuálně zaměřených dílech se dlouhodobě zabývá tématem filmu, působením obrazu a textu na jazyk a myšlení lidí. Pracuje s médiem videa, malby, fotografie i performance a jeho dílo zahrnuje rovněž celovečerní filmy.

1
-
31

prosinec


23/06/23–14/01/24

Kurátor: Jan Florentýn Báchor | Galerie Vladimíra Preclíka

Výstava v Galerii Vladimíra Preclíka GMU představuje sochaře Josefa Škodu jako jednu z osobností, které se umělecky podílely na „budování“ identity Československé republiky. Nový stát si potřeboval zvolit vlastní umělecký jazyk a symboliku, jimiž by se odlišil od rozpadlého Rakouska-Uherska. Vznikaly tak alegorické plastiky na fasádách, pomníky či práce oslavující republiku.
 
Díla osazená ve 20. a 30. letech vzývala českou minulost,
kterou často personifikovaly významné osobnosti. Škodovy práce pro veřejný prostor můžeme vnímat právě v tomto kontextu. V Hradci Králové a jeho blízkém okolí nalezneme přes 10 autorových realizací, které představují pomníky historických figur a tehdy politicky aktivních osobností, alegorické plastiky, anebo skulptury k výzdobě architektury. V jeho tvorbě zaujímají významné místo také pomníky k první a druhé světové válce umístěné v Pileticích, Blešně, Svinarech a na Pouchově.
 
Škoda patřil k nejvyhledávanějším sochařům v Hradci Králové a blízkém okolí, pravděpodobně kvůli umělecké kvalitě zpracování děl i prestiži, kterou získal díky zakázkám, na nichž se podílel architekt Josef Gočár nebo jeden ze Škodových učitelů Jan Štursa. Výstava si klade za cíl poukázat na význam autorovy sochařské tvorby, kterou přispěl ke kultivaci veřejného prostoru Hradce Králové, a představit jeho realizace v širších souvislostech.

výstava

1
-
31

prosinec


HFK Taxi, autoři, kteří se potkali na Hradecké fotografické konzervatoři. Fotografové s rozdílnými názory na svět, nesmiřitelní rivalové v oblastech barvy a kontrastu. Stříbrobijci i digitalisté, staromilci i progresivisté, vše v jednom a ač by se v takové skupině dal očekávat i fyzický střet, lidé k sobě veskrze laskaví a chápající. Protentokrát vás překvapí svým názorem na téma SNĚNÍ. O tom, že snít se dá i ve dne, se můžete osobně přesvědčit v prosinci ve výstavní síni hradeckého Infocentra.
HFK TAXI - Snění
výstava

1
-
31

prosinec


* změna programu vyhrazena
Club La Fabrique - program na prosinec

1
-
24

prosinec
-
leden


Společná výstava Ivy Davidové a Anny Ruth s názvem Divine Intuition Is My Source/Mým zdrojem je božská intuice je fluidním spojením témat, kterým se Anna i Iva zabývají. Intuice by měla být schopností posouzení každé situace pro přímé směřování, které vám umožní hladce se pohybovat po zvolené cestě. Rozhodování je rychlé, snadné a plodné. Hlubší význam? Přirozená schopnost poznání? Vnitřní poznání; bezprostřední pochopení spirituální "pravdy" bez použití intelektuálních prostředků? Moudrost srdce?
Můžeme zde pozorovat (ne)čistotu naší mysli, naší duše, můžeme rozpustit hranice poznání.
 
Tohle mi vyhloubilo díru do mozku. Pohlť světlo, nech dobro, ať tě pozře celé, dokud nezbude nic než intuice.
Zdá se, že máte hlad. Mohl bych ze sebe utrhnout kusy, abych vás nakrmil? Jde o to, abyste byli duchapřítomní a měli dobrý úmysl. A spojení se brzy navrátí. Není úniku. Nemůžeme mít pořád pikolu, ani se schovávat věčnost. Jsme totiž průhlední. A to, co hledáme, vždy najdeme. To, čemu se chceme vyhnout, střetneme. To, co nás bolí, se (ne)musí zahojit samo se sebou. A staneme se trávou tak či tak, stejně vidíme odraz sebe ve všem, co míjíme. Zrcadlení je ekvivalentem trní. Má stejnou odpovídající hodnotu. Jsme centralizovaná síť, která se dívá na svůj vlastní odraz, ale stejně tak mu nevěříme. Ale ne, to byl jen větříček… Ve všem, čeho se dotknete, zůstávají vaše stopy. Jako kdyby tam hmotnost vašeho srdce tlačícího na hmotu byla odjakživa, fraktalizovaná v letmém odrazu.
 
Pozorujme tedy tyto stopy, které se za námi vlečou nekonečnem, které nikdy nemůžeme spatřit, i když se otočíme sebe rychleji.
Výstava Divine Intuition Is My Source
1. 12. 2023 - 24. 1. 2024
Vystavující: Iva Davidová @iwushka666 & Anna Ruth @koruth
Vernisáž výstavy: 1. 12. 2023 v 18.00
Kurátorka výstavy: Aneta Kapráľová @channettela
Grafika: Stanislav Zábrodský @stnzab

GALLERY SECTIO AUREA
Velké nám. 139/140,
500 03 Hradec Králové

výstava

3
-
31

prosinec


*změna programu vyhrazena
Mood - program na prosinec

5
-
29

prosinec


Výstava představí průřez tvorbou žáků výtvarného oboru ZUŠ Střezina od nejmladších žáků až po studium pro dospělé.
 
Výstava k vidění v Galerii Automat ve 2. NP.

výstava

10
-
13

prosinec
-
leden


Naked Lines -výstava tvorby tatérek a umělkyň z @ahojtattoostudia. 
Naked lines/Jana Klenorová & Justýna Vitvarová
výstava

13
-
12

prosinec
-
leden


studentský výstava žáků Středníškoly vizuální tvorby

Srdečně Vás zveme na vernisáž studentské výstavy FASCINACE KRUHEM 13. 12. 2023 od 17:00 hodin.
Studenti Střední školy vizuální tvorby představili svá díla poprvé v Jiráskových sadech při Adventní výstavě a nyní jsme rádi, že jejich práci můžete shlédnout díky Janě Vincencové i v Galerii Škroupovka až do 12. 1. 2024.

Fascinace kruhem
výstava

18
-
10

prosinec
-
únor


* změna programu vyhrazena
AC klub - program na prosinec - únor

PARTNEŘI TURISTICKÉHO INFORMAČNÍHO CENTRA